Za sluníčkem do Chorvatska


Ačkoli nás první sluneční paprsky pomalu, ale jistě šimrají po tvářích, do toho skutečného letního pařáku ještě nějaký ten měsíc zbývá. Pokud však již nyní pokukujete po nějaké letní dovolené, která nezruinuje vaši peněženku nebo bankovní konto, zaměřte se na Chorvatsko, které je Čechy označováno za jednu z nejoblíbenějších prázdninových destinací.

Jaké místo vybrat?

Dáváte přednost akčnímu trávení letní dovolené? Rádi posedíte v plážovém baru nebo si zajdete zařádit na diskotéku? Případně vás láká adrenalin a vodní sporty? Pak zamiřte do některé z destinací, které žijí svým vlastním životem ve dne i v noci. Doporučit můžeme oblíbenou Makarskou, Bašku Vodu nebo Podgoru. Tyto destinace vás nenechají ani na chvíli vydechnout. Užít si zde můžete spoustu zábavy na moři, ale i v útulných chorvatských tavernách a na místních diskotékách. Připravte se však na to, že klidu si zde příliš neužijete a z dovolené se budete vracet více unavení, než jste sem přijížděli.

Zajišťujeme ubytování

Destinaci již máte vybranou a nyní zvažujete, jakou ubytovací kapacitu zvolit? Možností máte hned několik. Pokud dáváte přednost komfortu a 100% servisu, budete se s největší pravděpodobností poohlížet po nějakém hotelu. Těch je na území Chorvatska velká spousta a neustále přibývají. V případě, že chcete na ubytování ušetřit a nepožadujete třikrát denně teplé jídlo s obsluhou, vsaďte na apartmány nebo vilky v soukromí. Cenově nejdostupnější ubytovací kapacitou však stále zůstávají kempy, které často disponují velmi kvalitním vybavením. Nalézt zde samozřejmě můžete sociální zařízení, restaurace, bary, ale i dětská hřiště nebo kryté haly se sportovním vybavením.

Jak ušetřit?

Největší finanční úspory můžete dosáhnout tehdy, když nenecháte zařizování ubytování na cestovce, ale poohlédnete se po stránkách, prostřednictvím kterých si můžete ubytování v Chorvatsku jednoduše vyhledat a z pohodlí domova zarezervovat.


Reklama:


Výhodná půjčovna obytných aut na Vaši dovolenou.

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!